Pływalnia 33 845 51 21, Hala sportowa 33 841 19 85
Dzisiaj otwarte 06:30 - 22:00
A
A
C

Aktualności

środa, 19 Wrzesień 2018 / Aktualności

PRACA- aplikuj!!!

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach ogłasza rekrutację na stanowisko pomocnicze w wymiarze 1 etatu: KONSERWATOR w obiekcie Krytej Pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach32 – 650 Kęty, os. Nad Sołą 29 (umowa o pracę na zastępstwo). (więcej…)

piątek, 7 Wrzesień 2018 / Aktualności

Zbiorcza roczna ocena pływalni.

Kryta Pływalnia kolejny rok z rzędu otrzymała pozytywną ocenę od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce JAKOŚĆ WODY.

poniedziałek, 3 Wrzesień 2018 / Aktualności

Aqua Aerobic – wznowienie zajęć już jutro!

Uprzejmie informujemy, że od jutra (tj. 04 września) zajęcia aqua aerobic-u zostają wznowione po wakacyjnej przerwie. W tym tygodniu w zastępstwie zajęcia poprowadzi instruktor Maria Młocek, natomiast od 11 września prowadzącą zajęcia będzie instruktor Magdalena Bolek.

Wszystkich zainteresowanych tą formą aktywności zapraszamy w niezmienionych terminach (wtorki i czwartki o godzinie 21:15).

środa, 8 Sierpień 2018 / Aktualności

13 sierpnia boisko do plażówki NIECZYNNE!

W dniu 13 sierpnia br. Dom Kultury w Kętach organizuje na boisku do siatkówki plażowej animacje dla dzieci. W związku z tym, w godzinach od 13:00 do 19:00 boisko będzie niedostępne.

 

wtorek, 24 Lipiec 2018 / Aktualności

Strefa saun-informacja.

Jak już państwa wcześniej informowaliśmy, strefa saun na naszej pływalni powiększyła się o łaźnię parową. Wszystkie sauny są dostępne, aczkolwiek w łaźni parowej mogą występować chwilowe braki w dozowaniu pary nie wynikające z usterki technicznej. Ze względów bezpieczeństwa, po osiągnięciu temperatury około 50 ° C czujniki wyłączają dozowanie pary, aby po lekkim obniżeniu temperatury znów ją załączyć. Kalibracja urządzeń technicznych potrwa jeszcze kilka dni. Staramy się, aby warunki w łaźni były jak najlepsze, dlatego dziękujemy za wyrozumiałość.

piątek, 13 Lipiec 2018 / Aktualności

Wakacje bez Aqua Aerobicu.

Informujemy, że dnia 12.07.2018 r. odbyły się ostatnie zajęcia Aqua Aerobicu. Wszystkich zainteresowanych tymi zajęciami zapraszamy od września – wtedy planowane jest wznowienie zajęć. Serdecznie zapraszamy po wakacyjnej przerwie.

poniedziałek, 18 Czerwiec 2018 / Aktualności

Nowy, cenny nabytek…

Miło nam poinformować, że kęcka pływalnia została doposażona w profesjonalną torbę medyczną w standardzie „R1”. Oznacza to, że ratownicy na pływalni dysponują obecnie takim samym sprzętem medycznym jak profesjonalne służby ratownicze, np. jednostki PSP. Torba zawiera wszystkie niezbędne środki do udzielania pierwszej pomocy i dzięki niej można szybciej rozpocząć akcję ratunkową bez przenoszenia poszkodowanego do pomieszczenia pierwszej pomocy.

Torba została zakupiona ze środków własnych za kwotę blisko 1000 zł i jest kolejnym po defibrylatorze nabytkiem służącym usprawnieniu akcji ratunkowej. Następny krok to wymiana kół ratunkowych i elementów deski ortopedycznej.

Strona 1 z 1012345...10...Ostatnia »

Akceptujemy karty:

FitProfit Benefit System OK System

Zapłacisz u nas:

Mastercard Visa

Partnerzy:

Gmina Kęty Grupa Operacyjna Kęty Kinder +Sport