Pływalnia 33 845 51 21, Hala sportowa 33 841 19 85
Dzisiaj otwarte 06:30 - 22:00
A
A
C

Aktualności

piątek, 13 Lipiec 2018 / Aktualności

Wakacje bez Aqua Aerobicu.

Informujemy, że dnia 12.07.2018 r. odbyły się ostatnie zajęcia Aqua Aerobicu. Wszystkich zainteresowanych tymi zajęciami zapraszamy od września – wtedy planowane jest wznowienie zajęć. Serdecznie zapraszamy po wakacyjnej przerwie.

poniedziałek, 18 Czerwiec 2018 / Aktualności

Nowy, cenny nabytek…

Miło nam poinformować, że kęcka pływalnia została doposażona w profesjonalną torbę medyczną w standardzie „R1”. Oznacza to, że ratownicy na pływalni dysponują obecnie takim samym sprzętem medycznym jak profesjonalne służby ratownicze, np. jednostki PSP. Torba zawiera wszystkie niezbędne środki do udzielania pierwszej pomocy i dzięki niej można szybciej rozpocząć akcję ratunkową bez przenoszenia poszkodowanego do pomieszczenia pierwszej pomocy.

Torba została zakupiona ze środków własnych za kwotę blisko 1000 zł i jest kolejnym po defibrylatorze nabytkiem służącym usprawnieniu akcji ratunkowej. Następny krok to wymiana kół ratunkowych i elementów deski ortopedycznej.

środa, 13 Czerwiec 2018 / Aktualności

ŁAŹNIA PAROWA (aktualizacja).

AKTUALIZACJA 10.07.2018 r.

Jak już wcześniej informowaliśmy na Krytej Pływalni powstaje dla Państwa łaźnia parowa. Już niebawem planowane jest zakończenie prac i otwarcie naszej nowej atrakcji. Tymczasem zachęcamy państwa do zapoznania się z kilkoma informacjami na temat łaźni parowej.

Gorąca para wodna ma dobroczynny wpływ na zdrowie. Kąpiele parowe w łaźni oczyszczają ciało z produktów przemiany materii i toksyn, nawilżają i wygładzają skórę, inhalują drogi oddechowe i podnoszą odporność.

Dla kogo odpowiednie są kąpiele w łaźni parowej? Jak korzystać z łaźni, by uzyskać najwięcej korzyści? Jak zwiększyć skuteczność dobroczynnego działania pary na skórę? Oto kilka porad i informacji.

(więcej…)

czwartek, 7 Czerwiec 2018 / Aktualności

Kęcka Liga Młodzików sezon 2017/2018- za nami!!!

Wczoraj na stadionie TS Hejnał Kęty po rozegraniu ostatniej kolejki rundy wiosennej, odbyło się oficjalne zakończenie Kęckiej Ligi Młodzików sezon 2017/2018. W rozgrywkach trwających od września, wzięło udział 7 drużyn składających się z ponad setki dzieci urodzonych w  2005 roku oraz młodszych. (więcej…)

piątek, 1 Czerwiec 2018 / Aktualności

OTWARTE AMATORSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY-WYNIKI

W niedzielę 27.05. br . w godzinach przedpołudniowych na Pływalni OSIR w Kętach odbyły się II Otwarte Amatorskie Zawody Pływackie pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty Pana Krzysztofa Jana Klęczara.

Pomimo, że były to amatorskie zawody, w których chodziło o dobrą zabawę, wszyscy uczestnicy podeszli (więcej…)

Strona 1 z 912345...Ostatnia »

Akceptujemy karty:

FitProfit Benefit System OK System

Zapłacisz u nas:

Mastercard Visa

Partnerzy:

Gmina Kęty Grupa Operacyjna Kęty Kinder +Sport