Pływalnia 33 845 51 21, Hala sportowa 33 841 19 85
Obecnie zamknięte, otwarte: 15 grudnia 2018 06:30 - 22:00
A
A
C

Charytatywny Turniej dla Zuzi!

środa, 3 Styczeń 2018
Charytatywny Turniej dla Zuzi!

W najbliższą niedzielę, 7 stycznia o godzinie 9:00 rozpocznie się dziewiąta już edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej, który tradycyjnie rozegrany zostanie w naszej hali sportowej.

– Na kęcki turniej każdego roku przyjeżdżają znani zawodnicy. Nie inaczej będzie również w tym roku. Swoje turniejowe drużyny stworzą m.in. Ireneusz Jeleń i Adrian Sikora oraz bracia  Sadlokowie, a także Maciej Iwański, Bartłomiej Dudzic czy Rafał Grodzicki. Wystąpią również Football Project z Dariuszem Kołodziejem i Krzysztofem Chrapkiem, Reprezentacja Śląskich Oldbojów m.in. Janusz Bodzioch, Mariusz Śrutwa, Radek Gilewicz oraz Adam Kryger, gospodarze TS Hejnał Kęty Oldboys oraz drużyna jednego ze sponsorów wspierających nasz turniej BUSINESS PARTNERS CLUB – mówi Dawid Śleziak. – Do zdobycia W RAMACH LICYTACJI będą koszulki Wolfsburga Jakuba Błaszczykowskiego, Legii Warszawa – Jarosława Niezgody, Sandecji Nowy Sącz – Bartłomieja Dudzica, Wisły Kraków – Macieja Sadloka, Ruchu Chorzów – Łukasza Surmy, a także Górnika Zabrze, Wisły Płock, Chemika Police – Mistrza Polski siatkarek i narty z autografami skoczków kadry narodowej. Swoją koszulkę z czasów, kiedy jeszcze występował w reprezentacji Polski siatkarzy, przekazał również Piotr Gruszka – dodaje.

Z ostatnich informacji, jakie przekazał nam Dawid Śleziak, dowiedzieliśmy się, że do akcji włączył się również klub TS PODBESKIDZIE Bielsko-Biała: w trakcie Turnieju będzie można otrzymać klubowe gadżety i spotkać się z klubową maskotką BESKIDKIEM.

Były zawodnik Michał Adamus z Andrychowa – aktualnie podróżnik – przekazał na licytację tradycyjny strój peruwiański PONCHO, który został zakupiony w czasie zwiedzania Ameryki Południowej – mówi jeden z organizatorów.

Dotarły do nas następne koszulki do licytacji. Dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow przysłał nam koszulkę Arsenalu Londyn, a z Monachium dotarła koszulka klubowa kapitana reprezentacja Polski Roberta Lewandowskiego, a Paweł Moskwik – wychowanek TS Hejnał Kęty – przekazał koszulkę klubu, w którym aktualnie występuje TS PODBESKIDZIE Bielsko-Biała – dodaje.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Turnieju w całości przeznaczone zostaną na leczenie dwuletniej Zuzi Klimczyńskiej z Nidka, u której w wieku trzech miesięcy zdiagnozowano padaczkę lekooporną. Choroba okazała się trudna do wyleczenia i Zuzia codziennie zmaga się z wieloma atakami padaczki. Choroby nie udało się zahamować żadnymi dostępnymi lekami w Polsce. Nadzieje na zdiagnozowanie Zuzi daje klinika padaczki w Niemczech.

Więcej na temat Zuzi można przeczytać: https://www.facebook.com/ZuziaKlimczynska/

Źródło Info Kęty

Akceptujemy karty:

FitProfit Benefit System OK System

Zapłacisz u nas:

Mastercard Visa

Partnerzy:

Gmina Kęty Grupa Operacyjna Kęty Kinder +Sport