Pływalnia 33 845 51 21, Hala sportowa 33 841 19 85
Dzisiaj otwarte 06:30 - 22:00
A
A
C

Kęcka Liga Młodzików sezon 2015/2016 za nami!

czwartek, 23 Czerwiec 2016
Kęcka Liga Młodzików sezon 2015/2016 za nami!

22 czerwca na stadionie TS Hejnał Kęty odbyło się zakończenie sezonu 2015/2016 Kęckiej Ligi Młodzików. Młodzi piłkarze z UKS Szkoła Futbolu Kęty, KS „Soła” Kobiernice, LKS „Orzeł” Witkowice, LKS „Niwa” Nowa Wieś, LKS Bulowice, LKS Czaniec, , LKS „Zgoda” Malec oraz ŁKS „Soła” Łęki rywalizowali ze sobą od września łącznie strzelając 382 bramki w 56 meczach.

Bezkonkurencyjną okazała się być drużyna UKS Szkoła Futbolu Kęty, która odniosła zwycięstwo we wszystkich rozgrywanych spotkaniach, gromadząc na swoim koncie maksymalną ilość punktów w tabeli końcowej. Na pozostałych miejscach uplasowały się drużyny, kolejno:

LKS Czaniec, KS „Soła” Kobiernice, LKS „Niwa” Nowa Wieś, LKS Bulowice, LKS „Zgoda” Malec, LKS „Orzeł” Witkowice, ŁKS „Soła” Łęki.

Zakończeniu towarzyszył turniej, dzięki któremu wszyscy zawodnicy ligi mieli okazję spotkać się w jednym miejscu i po raz ostatni zmierzyć się ze sobą. Jak i w rozgrywkach ligowych, tak i w turnieju UKS Szkoła Futbolu Kęty okazała się niepokonana. Drugie miejsce zajęli piłkarze z LKS Bulowice, a trzecie z LKS Czaniec.

Do rąk zwycięzców powędrowały puchary. Dodatkowo każda z drużyn otrzymała piłkę, a wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami.

Puchary ufundował Burmistrz Gminy Kęty, a nagrody rzeczowe Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach wraz z Fundacją Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY i dziękujemy za wspólny sezon.

Akceptujemy karty:

FitProfit Benefit System OK System

Zapłacisz u nas:

Mastercard Visa

Partnerzy:

Gmina Kęty Grupa Operacyjna Kęty Kinder +Sport