Pływalnia 33 845 51 21, Hala sportowa 33 841 19 85
Dzisiaj otwarte 06:30 - 22:00
A
A
C

X Turniej Halowej Piłki Nożnej „Sylwester 2015” w kat. pow. 16 lat za nami!

niedziela, 13 Grudzień 2015
X Turniej Halowej Piłki Nożnej „Sylwester 2015” w kat. pow. 16 lat za nami!

W dniu 13 grudnia br. na Hali Sportowej OSiR Kęty odbyły się finały X Jubileuszowego Turnieju Sylwestrowego w kategorii powyżej 16 lat. Impreza zapoczątkowana przez jednego z Dyrektorów OSIR pana Szymona Krawczyka skupia co roku kilkanaście „amatorskich” drużyn piłkarskich z całego Podbeskidzia.

W tegorocznym Turnieju wystartowało 25 drużyn (225 zawodników) którzy podczas 3 dniowych zmagań pokazali, że „amatorami” są tylko z nazwy a poziomem gry mogli by zawstydzić niejednego zawodnika klubowego.

Zawodnicy rozegrali łącznie 74 spotkania strzelając w sumie 271 bramek.

Tytuł NAJLEPSZEGO BRAMKARZA Turnieju trafił do zawodnika WAPIENNA TEAM- MARCINA KULIJEWICZ, który z wielkim zaangażowaniem bronił swojej bramki, zwłaszcza podczas obrony serii rzutów karnych. Zdaniem organizatora oraz sędziów NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM Turnieju został PRZEMYSŁAW OCZKOWSKI z drużyny LA MANIANA. Obaj Panowie zostali nagrodzeni statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez firmę ISKIERKA PARKING STRZEŻONY 24 h.

TRZECIE MIEJSCE w tegorocznym Turnieju zajęła drużyna ARTURA GRZĄDZIEL – LA MANIANA, składająca się głownie z zawodników z KĘT. DRUGIE MIEJSCE wywalczyła WADOWICKA drużyna SŁAWOMIRA MRUGACZ- MRUGACZ AUTO SERWIS.  PIERWSZE MIEJSCE w X Turnieju Halowej Piłki Nożnej „SYLWESTER 2015” zajął obrońca tytułu z ubiegłego roku ŁUKASZ RYŁKO ze swoją drużyną CIEPLUCHY!

Wymienione drużyny nagrodzone zostały pucharami ufundowanymi przez firmę ISKIERKA PARKING STRZEŻONY 24 h oraz strojami piłkarskimi ufundowanymi przez organizatora Turnieju- OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KĘTACH.

Nie zawiedli również wierni kibice, którzy przez całe zawody wypełniali trybunę Hali.

Większość drużyn uczestniczy w turnieju od lat dzięki temu całej rywalizacji towarzyszyła koleżeńska, niemal rodzinna atmosfera. Pomimo, że na boisku momentami emocje sięgały zenitu, po za nim nawet nazwy drużyn pokazują, że przede wszystkim liczy się dobra zabawa.

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej imprezy, której istnienie do ostatniej chwili nie było pewne. W szczególności podziękowania należą się pracownikom Hali Sportowej OSIR Kęty (Paniom Edycie Michelis, Małgorzacie Hałat oraz Panu Jakubowi Kołodziejowi) bez zaangażowania i determinacji których nie było by X Jubileuszowego Turnieju Sylwestrowego.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce fundatora pucharów i nagród rzeczowych dla najlepszego bramkarza i zawodnika firmy Iskierka Parking 24 z Kęt oraz osobie prywatnej za zapewnienie napoi dla zawodników.

Przypominamy, że w dniu 29 grudnia br. na Hali OSiR w Kętach odbędzie się II część Turnieju Sylwestrowego tym razem w kategorii do 16 lat.

Serdecznie zapraszamy!

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!

W linku poniżej znajduje się tabela z wynikami:

WYNIKI

Akceptujemy karty:

FitProfit Benefit System OK System

Zapłacisz u nas:

Mastercard Visa

Partnerzy:

Gmina Kęty Grupa Operacyjna Kęty Kinder +Sport