Pływalnia 33 845 51 21, Hala sportowa 33 841 19 85
Obecnie zamknięte, otwarte: 20 kwietnia 2019 06:30 - 22:00
A
A
C

Łaźnia parowa.

czwartek, 17 Maj 2018
Łaźnia parowa.

W Kętach powstanie Łaźnia Parowa!

Szanowni Klienci,

mimo iż Pływalnia w Kętach w tym roku kończy dwadzieścia lat, to wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na bieżąco staramy się poszerzać naszą ofertę.

W ubiegły piątek (11.05) podpisana została umowa na realizację inwestycji, tj. budowy łaźni parowej. Wybranym w drodze przetargu wykonawcą zadania jest firma F.H.U.„ASMAR” Łukasz Marczyński z Andrychowa.

Prace będą polegały na wykonaniu mogącej pomieścić dziewięć dorosłych osób łaźni parowej, która powstanie przy istniejących saunach suchych, tworząc  kompleks saunowy.  

Łaźnia parowa umożliwi relaks w otoczeniu ciepłej pary wszystkim osobom, które z różnych powodów nie mogą korzystać z bardzo gorących i suchych saun, tzw. fińskich. Dzięki temu, że w łaźni parowej temperatura nie przekracza 55°C, a wilgotność powietrza sięga 100%, z tej formy relaksu może korzystać praktycznie każdy. Pobyt w łaźni parowej oprócz uczucia relaksu i odprężenia, nawilża skórę, wzmacnia odporność organizmu oraz korzystnie wpływa na dolegliwości reumatyczne.

Zgodnie z założonym harmonogramem łaźnia ma być oddana do użytku jeszcze w okresie wakacji i co ważne uruchomienie nowej atrakcji nie spowoduje wzrostu cen biletów, a prace będą realizowane bez uciążliwych przerw w funkcjonowaniu Pływalni.

O postępach prac będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

 

Akceptujemy karty:

FitProfit Benefit System OK System

Zapłacisz u nas:

Mastercard Visa

Partnerzy:

Gmina Kęty Grupa Operacyjna Kęty Kinder +Sport